loader image
precious-plastic-turkey-reppatch-upcycle

Türkiye

Precious Plastic Turkey

Precious Plastic Turkey karbon ayak izini azaltmaya kendini adamış Haluk tarafından kuruldu. 

Avusturalya merkezli, Hollandalı endüstriyel Tasarımcı Dave Hakkens tarafından başlatılan ve dünyaya yayılan Precious Plastic projesini ilk defa lokal olarak uygulayan Precious Plastic Turkey plastik parçalama makinesini yapmış ve topluluğa dahil olmuş. HDPE plastik atıklarını birbirinden farklı özel tasarım dekorasyon ürünlerine dönüştürüyor.

Aslen özel sektörde çalışan Haluk, işinden kalan vaktini lokal geri dönüşüme adamış durumda.

Precious Plastic’in ilk Türk üyesi olan marka; üretimi haricinde ham madde tedariği ve diğer tüm konularda lokal geri dönüşüm vizyonunu yaymak için çalışıyor.

ÖNCESİ
SONRASI
Previous slide
Next slide

İleri Dönüşümler

Imperfectionist-Design-reppatch-precious-plastic

Imperfectionist Design

Benzersiz sehpa, iç mekanlarınıza şıklık getirirken çevreye duyarlılığınızı gösterir ve hissettirir. HDPE plastik atıkların geri dönüşümünden elde edilen malzemelerle üretilen bu sehpa, modern tasarımı ve

İncele
bardak-altligi-reppatch-precipus-plastic

Recycled Coaster

Geri dönüştürülmüş bardak altlıkları, sadece evinize dekoratif bir şıklık katmak ile kalmaz, aynı zamanda gezegenimize de bir iyilik yapar. Geri dönüştürülmüş HDPE plastiklerle üretilen bu

İncele
koltuk-tepsisi-recycled-reppatch

Katlanabilir Yan Sehpa

Çevreye saygılı bu koltuk tepsisi, geri dönüştürülmüş HDPE plastiklerle üretilmiştir. Dayanıklı, şık ve çok amaçlı kullanım için idealdir. Tarzınızı korurken doğaya katkıda bulunmanızı sağlar.

İncele

Bunlar da ilgini çekebilir: