loader image
fanfare-reppatch-upcycle

İngiltere

Fanfare

Fanfare Label, bağımsız ve sürdürülebilir bir moda evi olarak döngüsel modada öncülük eden bir marka. Kurucusu Esther Knight, moda sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, lüks ve tasarım markalarında edindiği deneyimlerle, insanların ve gezegenimizin zararına kâr elde eden bir sistemin parçası olmak istemediğine karar vererek kendi markasını kurdu.

Esther, modada köklü değişiklikler yapma arzusuyla geri dönüşüm tesisleriyle görüşmeler yaparak ve sosyal farkındalık kurumları ile ilişkiler kurarak Fanfare Label’ı hayata geçirdi. Marka, giysilerin nasıl üretildiğini, satın alındığını, giyildiğini ve tüketildiğini dönüştürmeyi vizyon edinmiş döngüsel bir moda markasıdır. Fanfare Label, sürdürülebilir moda ekonomisini destekleyerek Forbes, Drapers, The Guardian ve Stylist gibi önemli yayınlarda yer aldı.

Sürdürülebilirlik ve insanlara saygı prensiplerini benimseyen Fanfare Label, karmaşık moda sorunlarına basit çözümler sunar. “Değerlerinizi giyin” misyonuyla, giysileri severek ve bilinçli bir şekilde giyinmeti tutkunlarına teşvik ediyor.

İleri Dönüşümler

Fanfare Label | Kurucu Esther Knight

Bunlar da ilgini çekebilir: